Luis Suarez: „Zůstanu v Liverpoolu“!!

V poslední době se vyrojilo několik debat o dalším působení urugauyského útočníka, ale on tyto spekulace včera rázně utnul.

Po 24 odehraných kolech ztrácí Liverpool na 4. místo zaručující kvalifikaci na Ligu Mistrů 7bodů. To sice není moc, ale při současné formě tohoto týmu a týmů nad ním se toto umístění zdá skoro nedosažitelné. Proto se na veřejnosti objevily dohady o další budoucnosti Luize Suareze,  který v současné době ztrácí pouze jeden gól na Van Persieho v tabulce střelců Premier League.

Pro Daily Mail včera řekl: „Počkám do konce sezóny a uvidíme, kde skončíme.“

„Pokud však chcete vedět, co se stane v případě, že nepostoupíme do Ligy Mistrů, pak musím podotknout: Mám platnou smlouvu v Liverpoolu a jsem tu velice šťastný. Zůstanu.“

Při této příležitosti Suarez nezapomněl opomenout manažera Brandana Rodgerse, který útočníka celou sezonu podporuje.

„Za mnoho vděčím Brendanovi a on ví, jak moc si toho vážím,“ uvedl Suarez. „Navíc jeho pozitivní hodnocení mých výkonů mi pomáhá zvládat ten velký tlak.“

„Tohle je opravdu skvělý klub. Už odmalička jsem tu chtěl hrát. Proto jsem přišel, je to splnění mého snu.“

„Zeptejte se mých kamarádů nebo sourozenců a oni vám to potvrdí. Před pěti lety jsem na Playstationu hrál jen za Liverpool. Samozřejmě jsem vyhrával všechny zápasy,“ dodává s úsměvem.

„V reálu je to však o dost těžší.“

O další „opravdouvou“ výhru se může Suarez pokusit už dnes, kdy Liverpool zavítá na Etihad Stadium v Manchesteru.