Pozvánka na finále poháru Pražského basketbalového svazu

Pro ty, co ještě nemají plány na páteční večer tu mám skvelý tip, a ti, co už plány mají, by je měli odložit, protože tuhle událost by si nikdo neměl nechat ujít. Mnozí z vás (alespoň v to doufám) určitě narazili na můj článek o semifinálovém zápasu poháru PBS mezi VŠTJ Medicína a Radotínem (a jestli ne, tak si ho koukejte přečíst zde: https://www.skokplus.com/horecka-patecni-noci-v-radotinske-sportovni-hale/ ). Jak jsem slibovala, zde je pozvánka na ještě větší řežbu – napětí zaručeno! Proč? První zápas se totiž už mezi Stavebkou a Radotínem uskutečnil minulé pondělí a byl opravdu hodně těsný. Radotín nakonec prohrál o 5 bodů, což znamená, že v pátek musí utkání skočit s 6 bodovým náskokem na straně Radotína, aby jim zajistil výhru. Podaří se?

Kdy? V pátek 27.3.2015, začátek utkání 20:25, ale doporučuji dostavit se dříve jak kvůli místu na tribuně, tak kvůli frontě na baru

Kde? Sportovní hala Radotín (U starého stadiónu 378/16 – z Hlaváku vlakem nebo ze Smíchovského nádraží busem č. 244 na zastávku Otínská – cca 20min)

Kdo? Radotín vs VŠTJ Stavební fakulta

A když už by vás basket nezajímal, čeká tu alespoň Morgan s colou za 40 nebo Vodka s džusem za 35 a to se za tu cestu přece vyplatí!

Takže buď tam! A sleduj facebook https://www.facebook.com/BKRadotin

Pro SKOK+ napsala externí redaktorka: Zuzka Kubínová, BK