MODESTEP vydali první CD

Britská
elektro-dubstepová kapela MODESTEP vydala 11. února svou první, dlouho očekávanou, studiovou desku Evolution Theory. Skalní fanoušci dobře vědí, že v rámci celosvětového turné nám MODESTEP desku přijedou představit do Prahy už 27. února! Akce se koná v pražském klubu Roxy.
Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro.[youtube]http://youtu.be/Bparw9Jo3dk[/youtube]

Album  vznikalo celé 2 roky nachází se na něm vše, co kapelu během jejich života ovlivňuje: směs dubstepu, metalu, house, hip hopu, electra i popu. Na albu najdeme plno skvělých hostů, jako jsou například Popeska, Koven, Bewham Generals a další. Naživo se tedy máme na co těšit!

MODESTEP podpoří skvělí lokální DJs Suki a S-Bish, a zároveň také britští kolegové Document One. Document One předskakují MODESTEP na většině evropských koncertech turné a dle reakcí publika je jasné, že to byla ta nejlepší volba!

[youtube] http://youtu.be/pTaYDuz2N9M[/youtube]

MODESTEP tvoří tři DJs – Josh a Tony Friendovi a Matthew Curtis a trochu nečekaně také kytarista Nick Tsang. Takto dohromady vytváří originální mix dubstepu s rockovými prvky. U dubstepu je spolupráce s živým nástrojem velmi netypická. Svou originalitou si MODESTEP brzy získali velký ohlas. Na svých koncertech ze sebe vydávají všechno a každá jejich  show je velkým zážitkem.

[youtube]http://youtu.be/je8UCmQ45h4[/youtube]