Dog´s Bollocks

Protože jsme tak trochu jiné zpravodajství a naši redaktoři se nebojí jakéhokoli úkolu, dal jsem si za cíl přiblížit Vám, čtenářům, nějaké ty kluby, kam stoji za to vyrazit, a které může Skok+ doporučit.

Jako první adept se ukázal Smíchovský Dog´s Bollocks. Nebudu Vám lhát, byl jsem pozván, vlastně…ehm… pozván jsem úplně nebyl, ale šel jsem na oslavu narozenin jedné slečny do výše uvedeného klubu. Již jsem o tomto klubu něco zaslechl, takže proč nespojit příjemné s užitečným, že? Abych lépe zapadl, nestihl jsem se doma převléci (ano, byl jsem línej) a vyrazil jsem do klubu rovnou z práce, takže v saku a v kravatě. Upřímně, nezapadl jsem. Ale ochranka mně pustila, tak jsem asi nevypadal nejhůře.

phoca_thumb_l_10

Co mě velmi potěšilo, byly šatny hned u vchodu do spodních pater klubu s velmi příjemnou šatnářkou, kterou jsem vyrušil od čtení nějaké zajímavé knihy. Byla příjemná asi jako já, když zjistím, že došel Jagermaister. Jak se říká, na šatnářku člověk nesmí dát, spočítal jsem si drobné v kabátě, kabát odevzdal, zaplatil krásných 10 Kč a vyrazil do spodních pater klubu.

Mile mně překvapilo, že věkový průměr se pohyboval okolo 25 let, takže emo puberťáci zde nebyli a klub nebyl ani příliš drahý.  Zaujal mně systém objednávek, u kterého bych vyzdvihl hlavně to, že nefunguje.  Abych to přiblížil – na stole, respektive ve stole máte dotykovou obrazovku, která občas na nějaký dotyk zafunguje a vyberete si drink, jídlo či doutník a rovnou jej objednáte. Abych systému nekřivdil, zkusil jsem to 3x. Nejprve dorazil drink za půl hodiny, podruhé nedorazil vůbec a napotřetí mi phoca_thumb_l_49servírka řekla, že mi jej raději objedná přímo, že stejně na objednávky ze stolů nekoukají. Obrazovka nabízí i nějaké hry jako pexeso a pak chat s jiným stolem. No, napsali nám na stůl pomocí tohoto chatu nějací nadržení Rusové. Že bych byl z této funkce nějak zvlášť odvařen, to nemůžu říct.

Po přesunutí na bar to nebylo vůbec špatné. Barmani, tedy barmanky jsou příjemní, vědí, co dělají, práce je baví a ani moc neokrádají.  Tedy mě jako zákazníka. Co dělají s účty dál, mě raději moc nezajímá. Ale suché Martini uměli dobře, Jagermaister s Redbulem též nezkazili a oba dva kýble plné Redbulu a Coly se taky povedly.

Jak tedy celý klub shrnout? Obsluha příjemná, ceny normální, šatnářka naštvaná asi jako všude, drinky taky dobré a osazenstvo klubu z řad zákazníků taky v pohodě. Takže Skok+ Dog´s Bollocks doporučuje a hodnotí 75%