Music Club Bejkárna Hodonín

Protože my nejsme standardní zpravodajství, ale jsme Skok+ a nebojíme se ničeho, rozhodli jsme se, že navštívíme také mimopražské kluby.  Jako první přišel na řadu vyhlášený hodonínský klub „bejkárna“, celým názvem Music Club Bejkárna Hodonín.       

Bylo mi jasné, že jako „Pražáci“ to nebudeme mít jednoduché. Inu, osvědčené chorály typu „my máme metro“ či „Brno, Brno, buzeran*ů plno“ jsme nechali o vesnici vedle a řekli jsme si, že budeme maximálně nenápadní, aby naše reportáž byla co nejvíce objektivní.

Dorazili jsme na diskotéku po 22. h. Hned na první pohled bylo jasné, že mnou zvolené oblečení, skládajíc se z černých kalhot v kombinaci s tmavě fialovou košilí a sakem, nebylo to pravé ořechové. Ano, mezi místními borci ve značkových teplákových soupravách značky NAKE jsem působil trošku zvláštně. Inu, občas to člověku ujede.

Ale abych nepředbíhal. Diskotéka se nalézá v patře nad restaurací „bejkárna“ v Hodoníně. Nebojte, diskotéku nemůžete v Hodoníně minout, jiná tu ani není. Po vstupu na samotnou diskotéku uvidíte klasický, docela velký taneční parket, kde jsou dokola sedačky se stolky a vedle parketu jsou i dva bary. Před diskotékou je i šatna. Vyzdvihnul bych nadšení šatnářky pro její práci a myslím si, že to musela být sestra podobně pozitivně naladěné šatnářky v pražském Dogs Bollocks. Uvítala mě se slovy „kdo to zase otravuje“ a proč si nedám bundu k sobě, stejně tu nebudu do konce. Co by taky člověk chtěl za 5 Kč.

Naše další kroky vedly rovnou na bar. Zde musím zmínit velmi dobrou akci, kdy při objednání panáka jste si mohli hodit kostkou. Pokud jste hodili vyšší číslo než barmanka, tak jste nic neplatili. Když jste hodili nižší číslo, tak jste platili standardní cenu. Jsme hraví, tak jsme samozřejmě hráli. Nebudu Vás napínat, 2 panáky vodky s RedBullem  nás vyšly na krásných 50 Kč. Bohužel, jak jsem se nakonec dozvěděl, jeden panák stál 20 Kč, tak to zase taková úspora nebyla. Ale docela oceňuji, že i 2 dny po akci vidím… K dispozici byla i standardní paleta destilátů. Ale kdo by to kupoval, když hrát se dalo pouze s vodkou. Velmi zajímavý marketingový tah.

A jaké bylo osazenstvo podniku? Rovnou mohu říct, že průpovídky kolegů redaktorů, tedy že dostaneme na „budku“, byly pravdivé. Místní nebyli rozhovorům s námi úplně nakloněni a po zmínění faktu, že nejsme z Hodonína, chuť ke konverzaci skončila na bodě mrazu. Párkrát jsme se dozvěděli, že máme přízvuk jako ty „zku**ený Pražáci“ a na to se bezbolestně reagovat prostě nedá.

Jak se říká, dobrá restaurace se pozná podle toalet. Na základě této teze jsem se vydal toalety zkontrolovat. Ano jsou zde 3 mušle a 2 kabinky. Dle zvuků v kabinkách tam někdo permanentně souložil a v jedné mušli byl naskládán toaletní papír a tuším, že pod ním bylo překvapení.

Co říci závěrem? Pokud nejste z Prahy, máte zvláštní zalíbení v levných neznačkových kořalkách a nevadí vám věkový průměr 17 let, tak je to diskotéka pro vás.

Skok+ moc nedoporučuje, raději jděte do sklípku.