Partyples 2012

dne 2.11.2012 se odehrál již 3. ročník oblíbené akce – Partyplesu. Abych na úvod přiblížil, o co vlastně šlo i pro nesportovce, kteří tuto legendární akci neznají. Jedná se o největší akci Vaší Ligy – napůl párty na půl ples, takže na parketě nepotkáte jen klasické „diskanty“, ale ultimátní směs sportovců, nesportovců, studentů, nestudentů a diskantů oblečených do společenských šatů. Program Partyplesu 2012 byl více než pestrý, a obsahoval od klasické gangam exibice po sexy pole dance z Moschna Dance Center a předání cen nejlepším hráčům VAŠÍ LIGY za rok 2012. Samozřejmostí byla i nabídka akčních drinků a standardní vstupné 100kč.

Začátek celé akce byl naplánován na 9h. Jak bylo avizováno, tak bylo splněno a party se začala zahřívat a připravovat na slíbený program. O první část večera se postaral DJ Windsand jenž servíroval pořádnou porci latinskoamerických a společenských rytmů, které v průběhu večera přecházely do velmi ale opravdu velmi volných tanečních kreací. Tomu se snad ani tanec říkat nedalo :-). Z pohledu, jak novináře, tak přímého účastníka akce, probíhal Partyples 2012 nadmíru dobře a bylo velmi zajímavé sledovat kombinaci prvků plesu s klasickou páteční PM party. Zvláště pole dance velmi uvolnilo atmosféru a osobně asi nemám co říct. To se prostě musí vidět… Již okolo 1h byli účastníci ve velmi dobré náladě a tak byl čas na i „Gangnam style“ párty taneček. Ten se přes počáteční nedůvěru velmi povedl a zvláště náš fotograf si jej velmi pochvaloval…

Po ukázce gangam stylu, kdy celý parket, vlastně i podium tancovalo na motivy superhitu od PSY s rukama nad hlavou představující laso, hýbajíc se v bocích, následovala takříkajíc likvidace účastníků pomocí disco rytmů a cuba libre za 55Kč.

Okolo 3h ranní se pomalu začal parket vyklízet a akce končila. Tedy abych byl jako recenzent upřímný, doufám, že si tento čas pamatuji dobře, protože po několika vypitých panácích s partnery ze squashe a z tenisu nemám konec večera v úplně jasných barvách 🙂

A jak Partyples 2012 hodnotím? Jako velmi povedou a dobře zorganizovanou party, která dostála svého slibu a opravdu to byla kombinace plesu a party. Už teď se těším na další ročník a doporučuji účast.

 

Odkaz na výsledky: http://www.vaseliga.cz/cz/clanky/1116-vsichni-jsme-vitezove-na-partyplesu-se-parilo-az-do-rana/