Billiard club v Cípu

Jako akční redaktoři Vašeho oblíbeného Skokplus  zpravodajství, jsme za Vás navštívili další podnik v Praze.billiard2

Tentokrát jsme se vydali do velkého billiárdu v centru Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Po vstupu, Vás nejprve ohromí prostory. Billiárd se nalézá ve staré budově a ve sníženém podlaží. Vysoký strop a krásné lustr vytvářejí atmosféru noblesy a klidu. Prostě místo od pohledu je úchvatné.

Vyžití je tu opravdu obrovské. K dispozici je celkem 17 stolů na poolbilliárd, 2 stoly na snooker, 4 na ruskou pyramidu a 3 na karambol. Kdo kulečník nehraje nebo ho nebaví, jsou tu dvě dráhy na bowling, které nejsou jedny z profesionálních. Kde koho by asi vyděsili kuželky na šňůrkách a mě osobně překvapilo, že se smí hrát i v normálních botkách. Pokud jsem se ještě stále netrefila do Vaší noty, nezoufejte. Najdete tu šipky, stolní tenis, fotbálek, stolní hokej a další společenské hry.

A teď se dostaneme k tomu, kolik tak za to všechno zaplatíte. Většina z Vás si asi bude myslet, že když je podnik v centru Prahy budou tomu odpovídat i ceny. Opak je pravdou. Pivo tu mají plzeň velkou za 42 Kč nebo Černou horu (více druhů, ale co vím, veliký úspěch nemělo). Mají velký výběr alkoholu od tvrdého až po vína. Pokud však budete pít víno a budete si objednávat lahve, doufejte že jim během přibližně dvou hodin nevypijete jejich zásoby, jako se to stalo mně.  Dostanete tu i koktejly. Není sice veliký výběr, ale z toho nejoblíbenějšího mají vše.

biliardMile mě překvapila vstřícnost obsluhy, kdy nám dovolili přinést si vlastní jídlo. Vzhledem k tomu, že tam přímo jídlo prakticky žádné nemají.

Mínusem pro tento podnik je, že by mohl projít (nebo alespoň některé jeho části) rekonstrukcí. Například dámské toalety (nevím, jak jsou na tom pánské) jsou opravdu hrozné. Také u stropu jsou vidět obrovské mapy od protékající vody ze střechy apod.

Takže pokud pořádáte větší sešlost, večírek nebo si jen tak chcete posedět a bavit se s přáteli. Určitě doporučuji.

http://www.billiardcentrum.cz/