VSTUPENKY NA ÚNOROVÁ UTKÁNÍ ČESKO – RUSKO V PRODEJI!

Na jaře roku 2015 čeká českou hokejovou reprezentaci 6 domácích utkání a hned ta první dvě budou skutečnou prověrkou výběru trenéra Růžičky. Národní tým se totiž v rámci nového hracího schématu turnaje Euro Hockey Tour střetne 5. a 7. února proti tradičnímu rivalovi z Ruska. Nejdříve ve čtvrtek 5. února od 18:30 hodin v karlovarské KV aréně, následně v sobotu 7. února od 13:00 hodin v pražské O2 areně.

Předprodej vstupenek na obě dvě utkání bude probíhat prostřednictvím webových stránek Ticketportal.cz a také www.hokej.cz! Na utkání v Karlových Varech i v Praze bude prodej vstupenek zahájen dne 10. prosince od 9,00 hodin. Ceny vstupenek se pohybují od 100 Kč do 350 Kč dle kategorie.

Utkání s Rusy jsou vždy vypjaté a i já osobně je prožívám více než s jinými soupeři. Věřím, že fanoušci náš tým přijdou podpořit a vytvoří oběma týmům bouřlivou atmosféru. První zprávy z Karlových Varů hovoří o poměrně velkém zájmu veřejnosti, proto jsme se snažili ve spolupráci s Ticketportalem spustit prodej vstupenek co nejdříve, aby fanoušci mohli vstupenky využít i jako vánoční dárek. To se samozřejmě týká i utkání v Praze. Již nyní pozorujeme vyšší zájem o utkání národního týmu v této výjimečné sezóně, ceny vstupenek ale držíme v rozumné hladině, naším cílem je především mít plné ochozy a těžit maximálně z domácího prostředí. Snad to klukům pomůže naskočit na vítěznou vlnu,“ uvedla ředitelka BPA Jana Obermajerová.

Časy utkání byly stanoveny po dohodě s Českou televizí. U pražského utkání, které bude zahájeno hodinu po poledni, organizátoři plánují předzápasový program zaměřit na rodiny s dětmi.

CENY VSTUPENEK:

listky

Průběžné informace k chystaným aktivitám k utkání a k národnímu týmu sledujte také na oficiálních profilech na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter a Youtube pod jednotným odkazem  „narodnitym“.

https://www.facebook.com/narodnitym

http://instagram.com/narodnitym

https://www.youtube.com/narodnitym

TZ, foto: 1045theteam.com