X. ročník mezinárodního rockového festivalu v ČR!

Zlín – SH Euronics, 22. listopadu 2014

Melodic metalové mužstvo neměnné sestavy EDGUY brzy s aktuální deskou „Space Police“ a s monstrózní produkcí vyrazí na celosvětové turné a jedinou zastávkou v ČR bude Zlín. Ano, EDGUY se svou kompletní pódiovou produkcí jsou první potvrzenou hvězdou Zimního Masters of Rock! Na festivalu odehrají kompletní set, tak jako ve všech dalších městech v rámci tour.

Dalším účinkujícím jubilejního X. ročníku festivalu je kapela MORBID ANGEL. Tito metaloví veteráni z Floridy kolem kapelníka zvaného Evil D., přezdívaní Mistři chaosu, se u nás zastaví v rámci evropského turné s názvem Morbid Angel Covenant Europe 2014 Tour a i ve Zlíně oslaví 30. výročí vzniku kapely.

Jako další nás bude bavit a cappella metalový band VAN CANTO, složený z pěti zpěváků a bubeníka. Ten má od února taky nový studiový počin „Dawn of the Brave“, který je už pátou deskou této party.

Ve Sportovní hale Euronics zazní i hlasy tria Elize, Jake a Henrik. Švédská melodic rocková šestice AMARANTHE má doposud dvě studiovky („Amaranthe“ a „The Nexus“) plné hitů, ovšem v polovině října vydá album nové. Evropská live premiéra nové desky se uskuteční zcela exkluzivně právě na Zimním Masters of Rock ve Zlíně!!

Pátým potvrzeným účastníkem festivalu je americká ikona rocku LIZZY BORDEN, kterou před třiceti lety v kalifornském Hollywoodu založili bráchové Hargesovi a jež koncem 80. let nechyběla v žádném MTV’s Headbangers Ball. Ta na Zimním Masters odehraje premiérový koncert u nás! Ne, LIZZY BORDEN ještě nikdy v republice nehráli, proto si nenechte jejich divokou show ujít. Nálada v hale bude při hitech těchto kdysi hair-metalistů přeplněná vzpomínkami na staré dobré osmdesátky.

Dále oznamujeme účast kapely HEAVATAR – německé power metalové bandy, kterou založil „kytarista“ sk. VAN CANTO Stefan Schmidt. Další členové jsou zkušení muzikanti David Vogt (POWERWOLF), Sebastian Scharf (ex-FADING STARLIGHT) a Jörg Michael (ex-STRATOVARIUS, ex-RUNNING WILD, ex-RAGE). Jména dalších účinkující se brzy dozvíte i od nás.

Zimní Masters of Rock se uskuteční v sobotu 22. listopadu ve Zlíně, ve Sportovní hale Euronics. Vstupenky na jednodenní festivalový maraton seženete za super zaváděcí cenu 650,- Kč zde!

Zimním-MOR-1024x744

TZ