Začíná Soutěž žen XV, Vydra se pokusí obhájit titul

V sobotu 25. října 2014 odstartuje na Spartě v 15 hodin další ročník Soutěže žen XV. V letošním roce se ho zúčastní tři týmy – Sparta, Petroučany a Vydra, která se pokusí obhájit loňský titul. Celkově se během podzimu a jara odehraje šest zápasů.

Ve třetím ročníku Soutěže žen XV, který odstartuje v sobotu 25. října 2014, se utkají tři týmy – Sparta, Petroučany a Vydra. Základ týmu Sparty vytvoří hráčky Sparty, Tatry, Prague’s Cats a Slavie, družstvo Petroučan bude složeno ze společenství týmů Petrovic, Přelouče a Říčan a tým Vydry dají dohromady hráčky Vyškova a Dragonu.

V podzimní části soutěže se odehrají celkem tři zápasy. První proběhne již tuto sobotu od 15 hodin na Spartě, v němž se utkají hráčky Sparty a Vydry, druhý je naplánován na sobotu 1. listopadu od 14 hodin v Petrovicích, kde se o co nejlepší výsledek „poperou“ hráčky Petroučan a Sparty, a třetí se odehraje v sobotu 8. listopadu od 15:15 na hřišti Dragonu. Tam své síly mezi sebou změří týmy Vydra a Petroučany.

Soutěž žen XV se poprvé hrála v sezóně 2012/2013, jde o pravidelnou soutěž v ženském klasickém ragby o 15 hráčkách. Vítězky získávají titul Vítězky soutěže žen XV.

TZ, foto: Dušan Tománek