Zvolte nejlepší moment z historie Ligy Mistrů a vyhrajte lístky na finále do Berlína.

Vyřazovací fáze letošní Ligy Mistrů začala a Vy si můžete při té příležitosti připomenout nejzářivější momenty této soutěže. Ať už z její novodobé historie, nebo ještě starší.

Foto: www.independent.co.uk

UEFA spustila stránky, kde vybrala z každé dekády několik zářivých okamžiků. A vy si je můžete připomenout znovu. A je úplně jedno, kterému týmu fandíte, protože srdce každého fanouška fotbalu musí nad těmito videi zaplesat. Pokud tedy budete mít jen trochu čas, přejeme příjemnou zábavu..

http://en.legendarymoments.uefa.com/

Odměnou za čas strávený na těchto stránkách Vám může být i probíhající soutěž, ve které hlasující mají vybrat nejlepší moment z historie. První cenou jsou dva lístky na finále Ligy Mistrů do Berlína.

My doporučujeme shlédnout např.:
Rok 1970, semifinále Celticu proti Leedsu, kterému přihlíželo neuvěřitelných 136.000 diváků přímo na stadionu. Zvláště první gól zápasu stojí za to..
http://en.legendarymoments.uefa.com/moment/102/

Rok 1999, finále Bayern Mnichov a Manchester United. Kdo by si tenhle závěr nepamatoval?
http://en.legendarymoments.uefa.com/moment/63/

Rok 2003, semifinále Juventus Turín – Real Madrid a v hlavní roli Pavel Nedvěd. Krásný gól a pak hořká příchuť žluté karty a absence nastoupit ve finále.
http://en.legendarymoments.uefa.com/moment/59/

Rok 2005, zázrak z Istanbulu, finále AC Milan – Liverpool FC. Poločas 3:0 a neuvěřitelný come-back Reds, včetně gólu Vladimíra Šmicra.
http://en.legendarymoments.uefa.com/moment/58/

Vyberte si ten svůj a vyhrajte!