3. narozeniny MTV

 

MTV v Čechách je již 3 rokem a dne 28. 11. se konala velká oslava těchto narozenin. Skok+ samozřejmě nemohl u takto významné události chybět. Akce se odehrávala v klubu ROXY a program sliboval velmi zajímavou podívanou.

Vstup na narozeniny MTV byl zdarma, a ač se akce konala ve středu, věřím, že to byla velká motivace pro lidi, kteří by v případě zpoplatněného vstupného nedorazili. Klub byl obsazen z pohledu návštěvníka „tak akorát“, žádné fronty se nekonaly, a vše bylo dobře připraveno, tak program mohl začít. Celým večerem provázel Ben Cristovao a Hanka Zajíčková. Neomezili se jen na stručné komentování situace na podiu, ale aktivně se zapojovali do rozhovorů a glos s ostatními návštěvníky večera. Jak ve VIP, tak u foto „stánku“, u baru před vchodem apod. To byl velmi milý moment, kdy se tím eliminovaly známé hradby mezi jevištěm a publikem. Takže jen tak dál, velmi příjemný prvek, ze kterého by si měli vzít moderátoři příklad. 

Začátek byl věnován Freestyle exhibici několikanásobného Mistra ČR a velmi úspěšného závodníka na BMX Dominika Nekolného. Show měl dobře připravenou a publikum se začalo zahřívat. Adrenalinové kousky co předváděl, podle mě musí být proti fyzice, jinak to není snad ani možné.

Dominika následoval ve vystoupení Ben Cristovao, který předvedl své největší hity, např. Put it on me atd. Pro dámskou část publika potěšil písničkou Tělo, kdy si z publika vytáhl jednu z fanynek, která si mohla užívat jeho dotyky. Po Benovi to šlo ráz na ráz, Sunshine, Fugi&Kenny a Celeste Buckhingham. Která přislíbila rozhovor do Skok+, tak uvidíme, zda to dodrží.  U Fugi&Kenny bych zmínil jejich ehm… no parodii na tanec Gangnam Style, kdy do teď mi není jasné, zda to bylo myšleno vážně či jako parodie.

 

 

Nakonec na podiu jsme přivítali Majka Spirita, který dostal ocenění za jeho dosavadní tvorbu. K příležitosti speciálního večera mu byla předána cena MTV Best Czech/Slovak Act. Nechyběla zde kapela Charlie Straight, která cenu vyhrála minulý rok a letos měla poctu předat jí právě Spiritovi.  Po tomto vystoupení následovala ničím nerušená párty až do brzkých ranních hodin.

Na narozeniny dorazili i známé osobnosti českého showbiznisu, jako například Viral brothers či Kazmu. Po vystoupení šli interpreti mezi publikum, což bylo velmi příjemné zpestření od podobných akcí.

A jak Skok+ hodnotí tuto akci? Velmi zdařilá oslava 3. narozenin, ač je MTV u nás stanice mladá, tak show umí ve velkém stylu.

[pe2-gallery album=”aHR0cDovL3BpY2FzYXdlYi5nb29nbGUuY29tL2RhdGEvZmVlZC9iYXNlL3VzZXIvMTE3MDk4ODMyMTc0NjAzOTUzNDM1L2FsYnVtaWQvNTgxNzY0MDA0OTA0NjM5MDExMz9hbHQ9cnNzJmFtcDtobD1lbl9VUyZraW5kPXBob3Rv”]