Les Misérables Bedári

 

Na Slovensko prichádza najúspešnejší muzikál všetkých čias!

 

 

Muzikál Les Misérables (Bedári) bol uvedený vo viac ako päťdesiatich svetových metropolách. Od parížskej premiéry v roku 1980, cez zlomovú premiéru v Londýne a na Broadwayi, kde bol nominovaný na 12 cien Tony.

 

Londýnska inscenácia Les Misérables je najdlhšie uvádzaným muzikálom v histórii hudobného divadla. O zápis do Guinnessovej knihy rekordov sa postaralo 16 produkcií tohto titulu uvádzaných súčasne po celom svete! Bedárov videlo 55 miliónov divákov v 39 krajinách sveta.

Limitovaný počet predstavení muzikálu Les Misérables /Bedári/ uvedieme slávnostnou premiérou dňa 1. 12. 2012 v Bratislavskom Istropolise.

Trojrozmerné kulisy boli vyrobené vo filmových ateliéroch na Barrandove. Výpravnosť inscenácie podporia aj pôsobivé projekcie a viac ako 500 dobových kostýmov. Prirodzenou a neoddeliteľnou súčasťou predstavenia je 32 členný živý orchester.

Diváci na Slovensku uvidia muzikál, ktorý spĺňa najnáročnejšie kritériá muzikálových produkcií na Broadwayi a vyvoláva nadšenie divákov z celého sveta.