Eddie Stoilow křtí Sorry v Lucerně

Skupina Eddie Stoilow završí vyprodaným koncertem a křtem v Lucerna Music Baru úspěšné turné ke své studiové novince Sorry!

Eddie Stoilow vystoupí v pražském prestižním klubu 26. března, na závěr svého Baby Tour, které doprovází vydání alba Sorry! Během speciálního koncertu album pokřtí dosud úzkostlivě tajení hosté a kapela nabídne jak svoje dosud nejžádanější písně, tak kompletní repertoár z alba včetně hitů, které si už podmanily domácí éter – písně Baby, Piano Piece, Momeber Love i stále aktuální Take It.

Už zbývá jen nepatrná šance dostat se do pražského Lucerna Music Baru, v prodeji je jen posledních pár vstupenek. Kdo nebude mít štěstí, nechť zajede 29. března do Liberce, který je poslední zastávkou letošního  Baby Tour.

Eddie Stoilow jsou jednou z nejvýraznějších nových kapel posledních let. Debutovali v roce 2009 albem The Best Of, pomyslným výběrem toho nejlepšího, co kapela nashromáždila od roku 2004, kdy vznikla. Deska skupině vynesla dvě nominace na hudebních cenách slovenské televize Musiq1, na objev roku byli rovněž nominováni na cenách Óčka. Zahráli americké boxerské legendě Miku Tysonovi, koncertovali s One Republic. Na jejich druhém albu Oh My God hostuje David Koller. Čestným členem kapely je od roku 2011 také brankář Chelsea a české reprezentace Petr Čech, s nímž Eddie Stoilow vystoupili například na při otevírání Českého domu ve Wroclavi na fotbalovém Euru 2012.