Frisbeer Cup 2015

Další ročník turnaje Frisbeer Cup se uskuteční o víkendu 21. – 22. února 2015 ve sportovní hale ZŠ Petřiny JIH.

Více informací naleznete v sekci pro diváky nebo facebookovém profilu turnaje. Podívejte se také na fotky a videa z minulých ročníků.

Co je Frisbeer Cup?

Frisbeer Cup je mezinárodní turnaj a zároveň mistrovství České republikyv moderní sportovní disciplíně zvané freestyle frisbee. Soutěže se každoročně a v hojném počtu účastní elitní sportovci z celého světa, díky čemuž si Frisbeer Cup vydobyl statut vůbec největšího a nejprestižnějšího turnaje, který se koná v tělocvičně.

Historie turnaje sahá do roku 2007, kdy do Prahy zavítal Američan Tommy Leitner, guru freestyle frisbee, který zde pro hrstku začínajících českých hráčů uspořádal malou soutěž a pomohl tak nastartovat rozvoj české freestylové komunity. Ta je nyní jednou z největších v Evropě.

Frisbeer Cup nabízí velmi atraktivní diváckou podívanou. Nejen, že uvidíte co všechno se dá provádět s létajícím talířem v podání těch nejlepších světových hráčů, ale budete žasnout také nad exhibicemi mistrů dalších freestylových sportů jako je footbag, yoyo, freestyle fotbal, flatland nebo karate.

Veškeré informace o nadcházejícím Frisbeer Cupu najdete v sekci Diváci, obrazový materiál z minulých ročníků pak v sekci Galerie.

Hover - začni hrát

TZ