Máme pro vás prvních dvanáct kapel!

Kromě “náramkové revoluce” (Majáles bude letos zcela bezhotovostní) přinášíme první třetinu festivalového programu.

Zhruba 36 českých a slovenských kapel a na dvě desítky kapel studentských vystoupí leto na open air festivalech Majáles. První třetinu přinášíme již nyní, druhou odtajníme 17.února, kdy také začne předprodej bezhotovostních náramků. Ty budou letos sloužit nejen jako vstupenka, ale i jako elektronická peněženka přímo na festivalu (vice viz http://brno.majales.cz/naramky/ nebo předchozí tisková zpráva).

1.třetina kapel:

 PRAHA a BRNO

Sto Zvířat
Fast Food Orchestra
Polemic
The Chancers
Pub Animals
Zrní
Rybičky 48
Hentai Corporation
Zoči Voči
Johny Machette
Voxel
Adam Mišík

Hradec Králové

Sto Zvířat
Fast Food Orchestra
Zrní
Rybičky 48
Johny Machette
Voxel
Adam Mišík

 

O festivalech Majáles

Majálesy v Praze, Brně a Hradci Králové pořádá 11. rokem Studentská organizace StudentZone. Jde o akce s největší studentskou organizační základnou v ČR. Myšlenka „celoměstského“ Majálesu je založena na spolupráci studentů napříč všemi vysokými a středními školami.

Výsledkem jejich práce je organizace jak akcí širšího programu oslav v Majálesovém měsíci studentů (tj. stavba májky, kandidátské večírky králů Majáles, celková kampaň králů a miss, pestré doprovodné akce), tak hlavního dne oslav (majálesový průvod, velké studentské zóny na Majáles OpenAiru, koncerty studentských kapel, volba krále, prince a miss Majálesu).

 

 

 

 

Studenti tvoří jasnou majoritu také mezi návštěvníky akcí, přestože je akce zcela otevřena veřejnosti. Proto má festival opravdový duch mládí a svůj nenapodobitelný genius loci.

 

Více informací a infografika na: http://praha.majales.cz/naramky/

 

Termíny festivalů v přístím roce:

Hradecký Majáles 2014:    pátek 25. dubna
Pražský Majáles 2014:       středa 30. dubna
Brněnský Majáles 2014:    středa 7. května