Němec s Azevedem byli zařazeni do All Star týmu KHL. Lvi obdrželi trofej za konferenční triumf

Na galavečeru KHL v Moskvě byly předány ceny nejlepším hráčům, trenérům a týmům za uplynulou sezonu. HC LEV Praha reprezentoval obránce Ondřej Němec v doprovodu zástupců klubu. Lvi na ceremoniálu obdrželi pohár pro vítěze Západní konference. Potěžkal si ho i zkušený zadák, který byl společně s Justinem Azevedem zařazen do All Star týmu KHL.

Dva klíčoví hráči pražského celku doplnili v elitním výběru ligy útočnou dvojici z Magnitogorsku Sergej Mozjakin – Danis Zaripov, obránce Ilju Gorochova z Lokomotivu a jeho kanadského spoluhráče, brankáře Curtise Sanforda.

Slavnostní zakončení sezony ovládl mistrovský Magnitogorsk. Jeho kapitán Sergej Mozjakin obhájil trofej pro nejužitečnějšího hráče základní části, dostal i ocenění pro nejproduktivnějšího hráče a střelce. Jeho spoluhráč Jan Kovář si odnesl ceny za nejlepšího nahravače a krále ve statistice +/-.

Nejlepším brankářem sezony byl vyhlášen Vasilij Košečkin a trenérem Mike Keenan. Oba dva rovněž reprezentovali Magnitogorsk, který ve finále KHL v sedmi zápasech udolal pražské lvy.

All Star tým KHL sezony 2013/14:

Curtis Sanford – Ilja Gorochov (oba Lokomotiv Jaroslavl), Ondřej Němec (Lev Praha) – Sergej Mozjakin, Danis Zaripov (oba Magnitogorsk), Justin Azevedo (Lev Praha)

 nemectopkapitak

Ondřej Němec

azetop

Justin Azevedo

TZ, levpraha.cz