Normunds Sejejs opouští HC LEV Praha

HC LEV Praha prochází sejejsv rámci mimosezonního období změnami v řízení klubu. Jednotlivé kroky Sportovního holdingu Praha, do kterého patří i Lev, budou nyní řízeny centrálně, a proto dochází k reorganizaci v rámci klubu.

Prohlášení Petra Speychala:

„V rámci Sportovního holdingu Praha dochází v těchto dnech k přechodu na centrálně řízenou organizaci. Z těchto důvodů byla zrušena funkce generálního manažera HC LEV Praha, kterou v uplynulém ročníku vykonával Normunds Sejejs.

Sportovní holding Praha bude nyní řízen v rámci jednotlivých oddělení. Ta se dělí na sportovní, marketingové, organizační a právní. Podrobnosti a obsazení jednotlivých pozic budou sděleny na tiskové konferenci, která se uskuteční v následujících měsících.

S uplynulou sezónou Lva v KHL panuje v rámci akcionářů spokojenost. O to se velkou měrou zasloužil právě Normunds Sejejs, kterému za premiérovou sezónu KHL v Praze patří velký dík. Měl velký podíl na tom, že klub splnil stanovené výsledky, když se etabloval v KHL a ve své premiéře postoupil do bojů o play-off. I proto jsme stáli o další pokračování Normundse Sejejse v naší organizaci a nabídli jsme mu působení v roli poradce vedení. Normunds Sejejs naši nabídku odmítl, i v budoucnu chce působit v roli generálního manažera, což v naší organizaci již není možné. Tento krok respektujeme a s prezidentem klubu Jevgenijem Myškovským jsme mu popřáli do budoucna hodně štěstí v další manažerské kariéře.“

Petr Speychal, akcionář Sportovního holdingu Praha