RAGE – “30 Years of Rage World Tour”

RAGE slaví třicet a jednu narozeninovou party v říjnu rozbalí i ve Zlíně.

03/10/2014, Zlín, Masters of Rock Café

Heavy / power metalové trio RAGE se na podzim vydá na cesty, aby formou speciálních narozeninových show oslavilo 30. výročí založení kapely. Peavy Wagner, Victor Smolski a André Hilgers mají v rámci 30 Years of Rage World Tour namířeno i do Zlína, kde vskutku slavnostní menu nabídnou v sobotu 11. října 2014. V průběhu jedinečného koncertu v klubu Masters of Rock Café zazní zcela nový setlist, tudíž na své si přijdou i ti, kteří tuto energickou partu viděli nedávno. Kromě těch největších hitů (a že se jich na 21 deskách dá najít!) RAGE zvažují odehrání části show i akusticky, navíc rozeslali pozvánky několika hudebně zajímavým hostům. Nechme se překvapit…

A nezapomeňte, že od konce května je venku kompilace s názvem „The Soundchaser Archives“ plná demo verzí, bonusových songů z alb pro jiné regiony, taky těch, které se nedostaly na řadové desky nebo „zapomenutých“ nahrávek. Navíc, 2-CD balení obsahuje DVD s kompletním záznamem loňského vystoupení RAGE & LINGUA MORTIS ORCHESTRA na Masters of Rock!

Už teď je ale jisté, že narozeninový koncert RAGE 11. 10. ve Zlíně bude nezapomenutelný. Aby i vy jste měli na co vzpomínat, objednejte si vstupenku v předstihu.

TZ