VYPSANÁ FIXA JE TU PĚTADVACET LET. BUDE NOVÉ ALBUM I VELKÉ TURNÉ!

Pozor, pozor, velkolepá narozeninová show se blíží!!!! Agentura Pragokoncert rozhodně nezahálí a tak Vám s radostí můžeme oznámit, že v pátek 29.11.2019 proběhne v klubu Masters of Rock Café velký narozeninový koncert skupiny VYPSANÁ FIXA, která slaví 25 let od svého vzniku!

Pardubická rocková kapela Vypsaná Fixa je letos na hudební scéně pětadvacet let. Oslaví je vydáním nového studiového alba a koncertním Vypsaná fixa 25 let Tour. Kapela si k narozeninovému turné připravila i novou vizuální podobu. „Jde o významné výročí, a tak jsme to chtěli pojmout slavnostněji. Budeme hrát v oblecích, což jsme ještě nikdy neudělali a zároveň je to svým způsobem výzva,“ prozradil zpěvák a kytarista Márdi.

Natáčení nového alba začalo již 8. dubna ve studiu Sono. Bude obsahovat jedenáct nových písní a vyjít by mělo 3. října. „Pravděpodobně nikdo z nás v létě roku 1994 u stolu nad pivem v pardubickém klubu Žlutý pes nepředpokládal, že z našeho bláznivého nápadu vznikne kapela, která si zde po čtvrtstoletí střihne narozeninový koncert. Ale osudu zřejmě nebylo vyhnutí, a tak to můžeme nyní pořádně oslavit,“ uzavřel Márdi.

Takže příznivci této skvělé kapely pozor!!! Velká narozeninová párty kapely Vypsaná Fixa vypukne v pátek 29.11.2019 ve 20:00 hodin v klubu Masters of Rock Café ve Zlíně a vy u toho rozhodně nemůžete chybět!!!

Předprodeje: www.ticketstream.cz, Masters of Rock Café ve Zlíně na Čepkově, tel.: 777 701 592