Zachraňte hrdiny!

Po trochu delší, skoro dvouleté odmlce se náš redakční únikový tým opět sešel vyzkoušet novou hru našeho oblíbeného tvůrce Jindřicha Marka z Escape Pointu.

Jeho nadšení nezná mezí, a tak se mu ke třem stávajícím escape roomům podařilo vybudovat tři nové hry, opět na Královských Vinohradech, s názvy Sen, Hvězda a Hrdina. A právě poslední jmenovanou jsme měli tu čest si zahrát. Pro úplnost, hra se nachází ve dvoře jednoho vchodů z Belgické ulice, jen několik málo kroků od Náměstí Míru.

Popisovat jednotlivé nástrahy a hádanky, které vedli ke konečnému cíli, záchraně uvězněných superhrdinů, asi nemá smysl, a navíc bych prozradil jak na ně. Celkově je ale hra dle našeho hodnocení velmi povedená a jednotlivé úkoly plné technických hračiček nás vyloženě bavili. Je pravda, že jsme tedy unikli jen tak tak, ale nejsme už nejmladší, a navíc otcové od rodin, takže naše mozkové závity už nepracují tak rychle jako dříve. Ale nakonec se podařilo. Pro zajímavost přikládám fotku úkolu, na kterém jsme se zasekli asi nejdéle, radíme, zopakujte si kombinace barev😊

neřešitelný problém:)

Jsou zde připraveny i dětské zjednodušené verze pro různé věkové kategorie, a navíc je možné zahrát si dvě hry najednou v tzv. „death match“ módu proti sobě, takže je zde možnost zábavy pro větší skupiny, nebo celou rodinu. Navíc do budoucna je plánován dětský koutek a menší posezení pro čekající.

Celkově Skokplus velmi doporučuje a už teď se těšíme na další únikovku od Escape Pointu, dělají to dobře.