S MARTINEM PROCHÁZKOU ZA KULISY NEJVYŠŠÍ HOKEJOVÉ SOUTĚŽE V EXTRALIGOVÉ TŘÍŠŤI NA SPORT 5!

Po Hokejové pětce, která fanoušky zasvětí do dění ve druhé nejvyšší soutěži přichází magazín i z prostředí nejvyšší hokejové tuzemské soutěže. Extraligová tříšť každý týden fanouškům přinese zajímavosti ze zákulisí Tipsport Extraligy. Pořadem bude provázet olympijský vítěz a čtyřn.sobný mistr světa Martin Procházka.

Televizní kanál SPORT 5 ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje připravil pored pro všechny milovníky nejrychlejší kolektivní hry na světě. Diváci se v magazínu mohou těšit na medailonky všech klubů Tipsport extraligy a jejich historii. V průběhu sezony představíme nové posily, ale i klubové legendy. Diváci se také mohou těšit na speciální rubriku „Rychlý Prochy“, ve které Martin Procházka vyzpovídá nejen své býval. spoluhráče. Vydejte se s námi za kulisy české hokejové Tipsport extraligy!

Extraligová tříšť – od 17. září každou středu na SPORT 5!

Televizní kanál SPORT 5 zahájil vysílání 2. srpna 2008 a od roku 2013 se zaměřuje na široké spektrum sportovních odvětví. Pro diváky je dostupný zdarma v síti pozemního digitálního vysílaní Multiplex 3 z vysílačů Praha – Mahlerovy sady a Cukrák pro Prahu a Střední Čechy a v Regionální síti 8. Kódovaně přes satelit pak v rámci základního programového balíčku Skylink a UPC, informace o zařazení programu SPORT 5 do programových balíčků kabelových operátorů poskytnou sami operátoři. SPORT 5 je také součástí programové nabídky služby Topfun.

03_mapa_pokrytiTZ